Kniha návštev
Dátum: 30.04.2013
Vložil: Katka
Titulok: horalka
Pavlínka, tá horalka bola bombová, čo uznajú všetci turisti, ktorí bez nej nejdú ani na krok. Mala by byť vedľa tej našej KST Horec!!!!!
—————
Dátum: 29.04.2013
Vložil: katarina urikova
Titulok: pochvala
ahoj palka mas pekne torty jedna sa mi zapacila mama morska vila kedze budem mat na 12 rokou oslavu co je za tri tizdne a ta oslava bude havajska a ziadna ina torta sa mi tam nehodi musim sa dohodnut z maminu este ale chcela bi som but tu alebo ta prosim ci by si mi nespravila niaku okruhlu zelenu okolo farebne kvety ako tie nahrdelniky co su a hore havajsku tanecnicupri palme a okolo nej su musle pekne a farebne ....... mamina ti da este vediet oookkkej tak ta prosim o toto !!!!!!!!!!!!!!!!!!
—————
Dátum: 31.08.2011
Vložil: Lidush
Titulok: Kdo umí ten umí
Si šikulka, len tak ďalej, až mi niečo pekné upečieš na 6Osiatku,ak sa dožijem.
—————
Dátum: 01.08.2011
Vložil: peter
Titulok: fajne
celkom fajné tá prezentácia by sa ale mohla spustiť na celú obrazovku
—————
Dátum: 01.09.2011
Vložil: majka
Titulok: sikulka je steba
Pavlinka mas naozaj krasne torty ,vies donich vlozit vsetko,vydno ze to je tvoj konicek a ze ta to baviiii a dufam ze ked budem ja chciet tu tortu ze mi ju aj spravis, ved su nadherne naozaj klobuk dolu pred tebov.
—————