Kniha návštev

Dátum: 30.04.2013

Vložil: Katka

Titulok: horalka

Pavlínka, tá horalka bola bombová, čo uznajú všetci turisti, ktorí bez nej nejdú ani na krok. Mala by byť vedľa tej našej KST Horec!!!!!

—————

Dátum: 29.04.2013

Vložil: katarina urikova

Titulok: pochvala

ahoj palka mas pekne torty jedna sa mi zapacila mama morska vila kedze budem mat na 12 rokou oslavu co je za tri tizdne a ta oslava bude havajska a ziadna ina torta sa mi tam nehodi musim sa dohodnut z maminu este ale chcela bi som but tu alebo ta prosim ci by si mi nespravila niaku okruhlu zelenu okolo farebne kvety ako tie nahrdelniky co su a hore havajsku tanecnicupri palme a okolo nej su musle pekne a farebne ....... mamina ti da este vediet oookkkej tak ta prosim o toto !!!!!!!!!!!!!!!!!!

—————

Dátum: 31.08.2011

Vložil: Lidush

Titulok: Kdo umí ten umí

Si šikulka, len tak ďalej, až mi niečo pekné upečieš na 6Osiatku,ak sa dožijem.

—————

Dátum: 01.08.2011

Vložil: peter

Titulok: fajne

celkom fajné tá prezentácia by sa ale mohla spustiť na celú obrazovku

—————

Dátum: 01.09.2011

Vložil: majka

Titulok: sikulka je steba

Pavlinka mas naozaj krasne torty ,vies donich vlozit vsetko,vydno ze to je tvoj konicek a ze ta to baviiii a dufam ze ked budem ja chciet tu tortu ze mi ju aj spravis, ved su nadherne naozaj klobuk dolu pred tebov.

—————